HAKKIMIZDA
İLK BAKIŞTA NOTERSON
NOTERSON Endüstriyel yalıtım sektöründe Isı verimlilik ve Isı yalıtımı konusunda faaliyet gösteren proje ve uygulama taahhüt hizmeti veren mühendislik firmasıdır.

Özellikle firmamız yalıtım mühendisliği uygulamalarında mühendislik, tedarikçilik, yurtdışı ürün temsilciliği gibi tüm iş birimlerini bünyesinde tedarik ederek, müşteri ve çözüm ortaklarının güven ve beğenisini kazanmıştır.

ISI VERİMLİLİK PROJELERİ
Pasif yalıtım malzemeleri ile aktif ekipmanlarla özellikle endüstriyel tesisler başta olmak üzere binalarında ısı ve buna bağlı işletme giderlerinde verimlik artırıcı projeler gerçekleştirmektedir.

YENİ VE FARKLI ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ
Isı yalıtım ve enerji verimliliği konusunda dünyadaki tüm akademik ve innovasyon çalışmalarını yakında takip eden firmamız, her projeye göre yapılan ön etüt çalışmaları doğrutusunda -60°C ile +1400°C sıcaklık aralığındaki tüm projelere yeni çözüm uygulamaları geliştirilmektedir. Bu alanda beklentilerin seviyesi cok yuksektir. Yüksek ısı yalıtımında kaliteden, bilimsellikten ve güvenlikten ödün vermeden akılcı çözümler sunmaktayız.

FARKLIYIZ
Her türlü ısı yalıtım uygulamalarında kullanılabilen, yüksek yalıtım kabiliyetine sahip seramik kürecikli polimer esaslı sıvı ısı yalıtım malzemesinde, -60°C ile +750°C(pik 800°C)arasındaki yüksek ve geniş ısı bandına sahip dünyadaki tek üretici marka olan İSOLLAT markasının Türkiye Temsilcisiyiz.

ENERJİ VERİMLİLİK MÜHENDİSLİĞİ, PROJELENDİRME VE UYGULAMA
Tüm Yalıtım projelerinde ihtiyaçların belirlenmesi, projelendirmesi ve uygulama mühendislik hizmetlerini özveri ve tecrübesiyle sunabilen NOTERSON sektördeki farklılıklarıyla yerini belirlemiştir.